Proxentin Hakkında

Neden Proxentin?

Biota Laboratuvarları uzun yıllardır gerek Eczacılık alanında gerekse de Dermokozmetik, Gıda takviyesi gibi alanlarda uluslararası standartlarda Arge, üretim, kalite ve bilgiye sahiptir. Ülkemizde ve dünyamızda gelişen ihtiyaçlar neticesinde Biota Laboratuar’ları sahip olduğu yüksek Arge standartları ve üretim kapasitesi imkanlarıyla hijyen ve temizlik alanlarına daha fazla eğilmeye başlamıştır. Bu çalışmalar ve araştırmalar sonucunda uluslararası alanda tescil olmuş Proxentin markasıyla Antibakteriyel Hijyen ürünleri üretmeye karar vermiş, yatırım ve araştırmalarını bu alanda derinleştirmiştir.

Tüm dünyada oluşan ihtiyaçlar ve yoğun talepler neticesinde BiotaLaboratuvarları bu talebe hızlı bir şekilde karşılık vermiş ve gerekli tüm ruhsat ve izinleri alarak üretime başlamıştır. Bu ürünlerin hem Türkiye’de satışına başlamış hem de sahip olduğu iş bağlantıları sebebiyle 60’dan fazla ülkeye ihraç etmeye başlamıştır.

Proxentin her zaman daha iyi hijyen standartları oluşturma ve sağlığı koruma misyonu ile hareket etmektedir. Markamız, cilt sağlığını desteklemekle beraber bakterileri ve virüsleri gidermekte güçlü ürünler sunmaktadır. Böylece daha güvenli ve hijyenik hissetmenizi sağlar.

Proxentin ile amacımız hastalıkları ve enfeksiyonları önlemekle beraber sağlıklı bir yaşama katkıda bulunmaktır. Görevimiz hastalığa neden olan bakterilerin ellere, vücuda, çamaşırlara ve yüzeylere yayılmasını önlemektir. Böylece hayatınızın her alanında korunmuş hissederek yaşamınıza rahat ve güvenle devam edebilirsiniz.

Yakın zamanda sizler ve aileniz için daha iyi kişisel bakım ve temizlik çözümleri sunarak bakterilerden, virüslerden ve hastalıklardan korumaya yardımcı olan yüksek etkiye sahip yeni ürünler geliştirmeye ve üretmeye devam edeceğiz.

Bu yolda bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.